Stasiu

Ile ci zapłacili za ten wywiad.Albo masz z Filipiakową która tylko chciała się pozbyć problemu a ty ja w wywiadzie głaskasz.Albo enty teks Celaka jakie to plany ma do Cracovii.
Zero transferów,najchetniej to by sprzedali Wójcika ,Petrovica czy Hasica.
dziennikarz ma być rzetelny a ty nawet koło rzetelności nie stałeś.Komu ty służysz społeczności Cracovii czy Płatkowi który nie ma nawet odwagi stanąć do spotkania z kibicami .
Żałosne to wiesz!

Kurczak37

Ale to nie Stanisław Malec przeprowadzał wywiad. On tylko streszcza wywiad, który przeprowadzał Miga.

Zaloguj aby komentować

Zaloguj aby komentować

Powered by eZ Publish™ CMS Open Source Web Content Management. Copyright © 1999-2010 eZ Systems AS (except where otherwise noted). All rights reserved.